


Muzikaal en humoristisch, verrassend actueel én ouderwets gezellig!
Psssst! Stiekem in de Lift zingt (kleinkunst)liedjes met een knipoog en een glimlach. Een swingende mix van bekende en onbekende liedjes in eigen, verrassende arrangementen. Van Cole Porter, Joost Klein en drs P. tot Toon Hermans, en natuurlijk ook eigen repertoire.
Vroeger was alles beter. Toch? Of toch niet? Welke dingen kunnen we juist nu goed gebruiken, en welke kunnen definitief bij het oud vuil? In hun nieuwste liedjesprogramma onderzoekt ‘Stiekem in de lift’ deze vraag aan de hand van aubergines, chatGPT, een brief van Napoleon, Joost Klein en hutspot. Muzikaal en humoristisch, verrassend actueel én ouderwets gezellig!
Stiekem in de Lift bestaat uit Femke Bruls, Nelleke Reckers, Elise de Bree, Joes Boonen en pianist Geert Bremer (uit Haarlem!)
Vrijdag 27 maart, 20.00 uur
| Ticketsoort | Prijs | Aantal | Winkelmandje |
|---|
| 27-03 Zitplaats | € 16 | |